کارگاه های تخصصی آپاما

خانهکارگاه های تخصصی آپاما

مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره آپاما به مدیریت خانم دکتر رحمانیان استاد و عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور با هدف ارتقاء علمی و مهارتی و با پیشینه تخصصی دانشگاهی افتخار آن را دارد تا برای همکاران، دانشجویان، فارغ التحصیلان رشته روانشناسی و در موارد مرتبط دانشجویان و فارغ التحصیلان علوم پزشکی کارگاه ها و دوره های تخصصی برگزار کند.

این مجموعه با مجوز نظام روانشناسی در پاسخ به نیاز همکاران علاقمند به گذراندن دوره های تخصصی نیز، دوره جامع تربیت درمانگر با سر فصل های کاملا کاربردی و علمی برگزار میکند.

مرکز خدمات روانشناسی مشاوره آپاما خود را متعهد به ایجاد مهارت کاربردی میداند و به همین منظور با تعریف دوره های سوپرویژن تخصصی زیر نظر مستقیم ناظر(سوپروایزر ) برای متخصصین این امکان را فراهم کرده است تا همراه با رفع اشکالات خود در مصاحبه؛ مهارت های تشخیصی، ارتباطی و درمانی خود را به حد اعلا رسانده و مدرک معتبر دریافت کنند و از آن طریق بتوانند به عنوان درمانگری حاذق در مصاحبه نظام روانشناسی نیز شرکت کرده ومجوز دریافت کند.

برای اطلاع بیشتر از روند و جزییات برگزاری کارگاه ها و سرفصل دوره ها لطفا به کانال کارگاه های آپاما بپیوندید و یا با مرکز خدمات روانشناسی آپاما تماس بگیرید.

 

آدرس

میرداماد، میدان مادر، خیابان سنجابی (بهروز سابق)، کوچه چهارم، پلاک ۵، طبقه چهارم، واحد 11

تلفن تماس: 09022255013-22255013-22255014
ایمیل: info@apamaclinic.com

 

 

نماد الکترونیکی

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت کلینیک آپاما محفوظ است. انتشار مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.